بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از باغ وحش استانبول

باغ وحش استانبول یکی از زیباترین و دیدنی ترین باغ وحش های جهان می باشد که با داشتن تنوع بسیار بالایی از گونه های گیاهی و جانوری خود توانسته است توجه هزاران گردشگر داخلی و خارجی را به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید یکی از بهترین فصل های سال را برای این منظور انتخاب کرده و بازدید بسیار بی نظیر و شگفت انگیزی را برای خود به ارمغان آورید.

باغ وحش استانبول

آیا شما نیز به دنبال بازدید از باغ وحش استانبول هستید؟ آیا می دانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از باغ وحش استانبول کی می باشد؟

استانبول یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای ترکیه بوده و با داشتن جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار بی نظیر و جذاب خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند. از معروف ترین و مشهورترین جاذبه های گردشگری استانبول می توان به باغ وحش شهر استانبول اشاره کرد که این با وحش در منطقه اروپایی از شهر استانبول واقع شده است و با داشتن تنوع بسیار بالایی از گونه های گیاهی و جانوری خود توانسته است توجه بسیاری از مسافران را به سوی خود جلب کند. شما می توانید در این باغ وحش حدود 600 گونه گیاهی را به همراه 286 گونه جانوری مشاهده کرده و یکی از شگفت انگیزترین و دوست داشتنی ترین باغ وحش های جهان را از نزدیک مورد مشاهده قرار دهید. گردشگرانی که قصد بازدید از این باغ وحش را دارند می توانند از نزدیک شاهد بازدید انواع بسیار مختلفی از شیرها، پلنگ ها، ببرها و پرندگان را بازدید نموده و در مورد هر کدام از این گونه ها نیز اطلاعات لازم را به دست آورند.

بهترین زمان بازدید از باغ وحش استانبول

یکی از مهمترین و حساس ترین موضوعاتی که در هنگام بازدید از باغ وحش استانبول وجود دارد، بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از این باغ وحش می باشد به طوری که هر فردی دوست دارد تا تحت بهترین شرایط ممکن از این باغ وحش بازدید نماید. اگر شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از باغ وحش شهر استانبول هستید می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر را از دست نداده و فصل بهار و تعطیلات سال نو را برای این منظور انتخاب کنید. البته زمان اوقات فراغت گردشگران نیز سهم بسیار زیادی را در بهترین و مناسب ترین زمان سفر گردشگران تاثیر گذار بوه و شما نیز می توانید با توجه به این امر، یکی از مناسب ترین زمان از سال را برای سفر خود به سوی این شهر و بازدید از زیباترین باغ وحش های جهان انتخاب کنید.

ساعات بازدید از باغ وحش استانبول

گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از باغ وحش استانبول را دارند می توانند با کسب اطلاعات لازم در خصوص ساعات بازدید از این باغ وحش، در زمان مناسبی اقدام به سفر و بازدید داشته باشند. ساعات بازدید از باغ وحش شهر استانبول از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر می باشد به طوری که گونه های جانوری مختلف در این باغ وحش در ساعت های غیر بازدید به استراحت و زندگی خود مشغول هستند. این باغ وحش با داشتن معماری و طراحی بسیار مدرن خود توانسته است گشت و گذار گردشگران و مسافران را بسیار آسانتر کرده و بازدیدکنندگان بتوانند بدون اتلاف وقت و سردرگمی، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به بازدید از گونه های گیاهی و جانوری خود داشته باشند. همچنین در نظر داشته باشید که قبل از سفرتان به این کان در مورد برخی از نکات مورد توجه نیز اطلاعات لازم را به دست آورید تا بتوانید به راحتی و بدون بروز اتفاق ناگواری اقدام به بازدید مورد نظر خود داشته باشید.

دسترسی به باغ وحش شهر استانبول

باغ وحش استانبول در 40 کیلومتری از شهر استانبول واقع شده است و دسترسی بسیار راحت و آسانی را دارند به طوری که شما می توانید بدون معطلی و در کوتاه ترین و کم ترین زمان ممکن اقدام به بازدید از این باغ وحش داشته باشند. البته بسیاری از گردشگران و توریست ها با تهیه و در دست داشتن نقشه ی گردشگری و توریستی این باغ وحش، سعی بر آن دارند تا در کمترین زمان ممکن اقدام به بازدید از این جاذبه ی بی نظیر داشته باشند. اگر شما نیز قصد بازدید از باغ وحش شهر استانبول را در سر می پرورانید می توانید با پیدا کردن آدرس دقیق از این مکان به راحتی اقدام به سفر داشته باشید. شما می توانید آدرس و نشانی دقیق این باغ وحش را به شکل زیر در دست داشته باشید:

-         آدرس باغ وحش شهر استانبول: Tuzla Cd. No: 297, Piri Reis Mahallesi, 41700 Darıca/Kocaeli, Turkey

هزینه های بازدید از باغ وحش شهر استانبول

بازدید از باغ وحش استانبول نیازمند یک پرداخت یک سری از هزینه های می باشد که شما نیز می توانید قبل از ورود به این مکان هزینه های بازدید خود را پرداخت کرده و از این طریق به راحتی اقدام به گشت و گذار داشته باشید. هزینه های ورودی به باغ وحش شهر استانبول برای کودکان نیم بهاء بوده و بزرگسالان نیز بایستی کل هزینه را پرداخت کنند.

نکات مورد توجه در بازدید از باغ وحش شهر استانبول

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، افرادی که قصد بازدید از باغ وحش استانبول را در سفر خو به این شهر دارند، می توانند با در نظر گرفتن برخی از مهمترین و اصلی ترین نکات مورد توجه، یک سفر بسیار بی نظیری را برای خود به ارمغان آورند. از مهمترین و اصلی ترین نکات مورد توجه در بازدید از باغ وحش شهر استانبول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         عدم غذا دادن به جانوران

-         احترام گذاشتن به حیات طبیعی آنها

-         نزدیک نشدن بیش از حد به قفسه های جانوران


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.