بهترین زمان رزرو هتل گرند جواهر استانبول

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست هایی که به استانبول سفر می کنند به دنبال رزرو یکی از بهترین اتاق در هتل گرند جواهر استانبول هستند تا بتوانند لحظات به یادماندنی و خوشی را سپری کنند. توجه داشته باشید که هتل گرند جواهر شهر استانبول از امکانات و خدمات بسیار مناسبی برخوردار می باشد که همین امر رضایتمندی گردشگران را به دنبال دارد.

هتل گرند جواهر استانبول

آیا شما نیز به دنبال رزرو یکی از بهترین اتاق های هتل گرند جواهر استانبول هستید؟ آیا می دانید که نشانی دقیق هتل گرند جواهر استانبول چگونه است؟ از شما دعوت می شود که مقاله پیش روی خود را تا پایان آن دنبال کنید تا بتوانید اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.

یکی از شیک ترین و مدرن ترین هتل های شهر استانبول را هتل گرند جواهر تشکیل داده است که این هتل با داشتن طراحی و معماربسیار باشکوه و بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. گرند جواهر شهر استانبول در حدود 4 کیلومتری از میدان نکسیم واقع شده است و فاصله بسیار نزدیکی نیز با فرودگاه آتاتورک دارد. توجه داشته باشید که هتل گرند جواهر شهر استانبول با داشتن امکانات و خدمات بسیار لوکس و بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جذب کند

امکانات و خدمات ارائه شده در هتل گرند جواهر استانبول

هتل گرند جواهر یکی از هتل های 5 ستاره استانبول می باشد و تمام استاندارد های مربوط به هتل 5 ستاره را دارد. اگر شما نیز قصد دارید تا در سفر خود به این شهر، در یکی از شیک ترین و بهترین اتاق های این هتل اقامت داشته باشید می توانید در مورد امکانات آن اطلاعات لازم را به دست آورید که از مهمترین امکانات هتل گرند جواهر شهر استانبول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اینترنت رایگان
  • اتاق های مجهز به تلویزیون
  • استخر سرپوشیده و باز
  • رستوران
  • خدمات 24 ساعته
  • کارکنان چند زبانه
  • اتاق چمدان
  • ترانسفر فرودگاهی

اتاق های هتل گرند جواهر شهر استانبول

هتل گرند جواهر استانبول دارای 323 اتاق بسیار مدرن و شیکی می باشد که همین تعداد اتاق سبب شده است تا در لیست بزرگ ترین و بهترین هتل های این شهر واقع شود. توجه داشته باشید که هر یک از اتاق ها زیباترین و دوست داشتنی ترین معماری و دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص داده است که شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی خود یکی از بی نظیرترین اتاق های این هتل را انتخاب و آن را رزرو کنید. هتل گرند جواهر شهر استانبول همیشه مورد توجه گردشگران اروپایی بوده است و به همین دلیل در بسیاری از روزهای سال مملو از گردشگر و مسافر می باشد و شما نیز می توانید اقامت بسیار به یادماندنی و مدرنی را در این هتل برای خود رقم بزنید.

آدرس و نشانی هتل گرند جواهر شهر استانبول

هتل گرند جواهر استانبول با داشتن موقعیت جغرافیایی بسیار بی نظیر خود نیز توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران این شهر را نیز به سوی خود جذب کند. لازم است بدانید که هر گردشگری بایستی آدرس هتل مورد نظر خو را قبل از مراجعه به همراه داشته باشد تا بتواند دسترسی راحتی را تجربه کنید. شما نیز می توانید آدرس و نشانی دقیق تر از هتل گرند جواهر شهر استانبول را نیز به شکل زیر در دست داشته باشید:

  • آدرس هتل گرند جواهر شهر استانبول:  Edip Adıvar Mahallesi, Darülaceze Cd. No:5 D:No:5, 34382 Şişli/İstanbul, ترکیه

همچنین توجه داشته باشید که نوع خدمات ارائه شده در این هتل  bb می باشد که این امر نشان می توانید هتل مذکور یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه برای اقامت شما در این شهر می باشد و شما نیز فرصت را از دست ندهید و در مناسب ترین زمان ممکن اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.