کیش ایر

هر آنچه باید در مورد هواپیمایی «کیش ایر» بدانید!


شرکت هواپیمایی کیش ایر یک شرکت هواپیمایی خصوصی در منطقه آزاد کیش است که در سال 1371 تاسیس شده است.

هدف اصلی برای ایجاد این شرکت هواپیمایی، گسترش فعالیتهای جزیره کیش بوده که با ایجاد ارتباط با مرکزهای استانهای داخل کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام گرفت.

این شرکت سهامی خاص از زیر مجموعه های سازمان منطقه آزاد کیش میباشد که با اجاره کردن 2 فروند هواپیما فعالیت خود را آغاز نمود در ادامه با ما همراه باشید تا این ایرلاین را بیشتر بشناسید.

تاریخچه شرکت هواپیمایی کیش ایر

 

دوره رونق این شرکت از اواخر سال 1376 با تغییر مدیریت، بهره گیری از کارمندان و متخصصان ماهر و مجرب، فعالیت مداوم به همراه رعایت اصل صرفه جویی شروع و به پیشرفتهای بازرگانی، عملیاتی، فنی و پشتیبانی ختم شد.

افزایش اجاره بها، عدم واگذاری ارز دولتی و هدف شرکت برای استقلال و کار آفرینی به همراه تلاش برای افزایش ایمنی، شرکت را به سمت خرید هواپیما، استخدام نیروی بومی و انجام تعمیرات مهندسی در داخل تشویق کرد.

پس از پشت سر گذاشتن سختیها و فشارها و تلاش زیاد شرکت کیش ایر توانست تا ناوگان خود را افزایش دهد و کیفیت را نیز بالا ببرد.

خریداری کردن 2 فروند هواپیمای ایرباس A320،7 فروند هواپیمای بوئینگ MD و 3 فروند هواپیمای فوکر 100 و به عضویت IATA درآمدن نتیجه زحمات و اقدامات مناسب مدیریت میباشند.

این شرکت توانسته است تا نام خود را به عنوان اولین شرکت هواپیمایی ایران که موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ایمنی هوانوردی IOSA شده است، ثبت نماید.


هواپیماهای شرکت هواپیمایی کیش ایرتعداد هواپیماهای فعال این شرکت هم اکنون به 13 فروند هواپیما به شرح زیر رسیده است:


2 فروند هواپیمای Airbus A321 با میانگین سنی 10.3 سال، 2 فروند هواپیمای Airbus A320 با میانگین سنی 17.7 سال، 7 فروند هواپیمای بوئینگ MD- 82/ 83 با میانگین سنی 24.9 سال و 3 فروند هواپیمای فوکر 100 با میانگین سنی 22 سال که یکی از آنها زمین گیر است.


میتوان در مورد ایرلاینها گفت که مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر در نشستی خبری درحاشیه هشتمین نمایشگاه صنایع هوایی و هوانوردی برگزارشده در آبان ماه سال 1395 کیش به خبرگزاریها اعلام نمود که نه تنها شرکت قصد دارد تا اواسط سال آینده (1396) تعداد ناوگان خود را افزایش دهد، بلکه با این کار سعی در جوان سازی آن نیز خواهد داشت.

عدم بدهی به شرکتهای فرودگاه ها، خدمات فرودگاهی و شرکت پخش فرآورده های نفتی به دلیل دارا بودن سرمایه کافی از جمله مواردی بودند که ایشان به آنها اشاره نمود.

 

کلاس پروازی


در ابتدا تمامی پروازهای ارائه شده توسط شرکت کیش ایر تنها در کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی بودند.

بعد از آن برای افزایش رضایت مسافران و کیفیت سفر، در دو مسیر تهران- کیش- تهران و تهران- مشهد- تهران کلاس پروازی بیزینس را در دستور کار خود قرار داد.


مقصدهای داخلی و خارجی


مقصدهای داخلی که با پرواز از طریق این شرکت میتوان به آنها دسترسی داشت، به شرح زیرمیباشند:

شیراز، اصفهان، کیش، مشهد، رشت، کرمانشاه، عسلویه، ابوموسی، یزد، آبادان، بندر عباس و تبریز.

از جمله مقصدهای خارجی صورت گرفته در این شرکت هم میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

ترکیه (استانبول)، امارات متحده عربی (دبی)، سوریه (دمشق)، عمان (خصب)، عراق (بغداد) و جمهوری آذربایجان (باکو).

مسیرهایی چون: تهران- ایروان- تهران، تهران- تفلیس- تهران، تهران- کیف- تهران، شیراز- تفلیس- شیراز، بوشهر- تفلیس- بوشهر، تهران- اسپارتا- تهران، تهران- ازمیر- تهران، تهران- دنیزلی- تهران و تهران- ارومیه- تهران، 10 مسیر پروازی هستند که شرکت کیش ایر موفق به راه اندازی آنها هم زمان با عید سعید فطر سال 1396 شده است.

کیترینگ هواپیمایی کیش


کیترینگ هواپیمایی کیش با در نظر گرفتن سلیقه و ذائقه همه مخاطبان خود که از ملیتهای مختلف هستند، سعی در ارائه خدماتی با کیفیت، سالم و بهداشتی دارد.

در این راستا و در طول 20 سال خدمت از تکنولوژی مدرن و به روز جهان بهره برده و رعایت استانداردهای جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده تا بتواند به هدف خود که ارائه با کیفیت در مواد و خدمات است، برسد.

این شرکت دارای 2 شعبه در شهر تهران و جزیره زیبای کیش میباشد که روزانه 10 هزار سرویس غذایی را نه تنها برای مسافران و کادر پرواز و خدمه خود، بلکه برای کارکنان شرکتهای هوایی داخلی و بین المللی را به انجام میرساند.

مواد اولیه تازه، آزمایشگاه های مرجع تایید شده از طرف وزارت بهداشت و وجود 100 کارمند ماهر و متخصص همگی از عوامل مهم برای ارائه خدماتی ممتاز هستند.


ترانسفر فرودگاهی


شرکت کیش ایر برای بهبود خدمات خود به ارائه ترانسفر فرودگاهی به عنوان یک خدمت مکمل با اهداف زیر پرداخته است:

افزایش رضایت مسافران

دادن خدمتی نو در صنعت هوایی

ایجاد جذابیت جانبی

ارائه پکیج مسافرتی برتر.

انجام این وظیفه نوین بر عهده تاکسی بی سیم تهران است که بصورت شبانه روزی در طول 7 روز هفته به شهروندان تهرانی خدمت رسانی مینماید.

کسب گواهینامه­ ی ایزو 2000- 9001در صنعت حمل و نقل به عنوان اولین شرکت، دریافت گواهینامه ایزو 2010- 1004 در زمینه رضایت مشتری برای نخستین بار درعرصه حمل و نقل، بهره گیری ازسامانه اطلاع رسانی لحظه ای و سیستم پرداخت الکترونیک ازجمله مواردی میباشند که شرکت کیش ایر را به انتخاب آن برای ارائه خدمت ترانسفر فرودگاهی ترغیب نموده است.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.