تجربه به یاد ماندنی در هتل ریگارد استانبول

هتل ریگارد استانبول یک هتل 4 ستاره با شکوه با امکانات رفاهی عالی است. این هتل به دلیل موقعیت جغرافیایی و البته داشتن امکانات بی تظیر توانسته از محبوبیت بالاییی برخودار شود. برای اقامت در آن می توانید به صورت آنلاین اتاق مورد نظر خود را قبل از سفر رزرو کرده و دیگر نگران تکمیل ظرفیت اتاق های هتل نباشید. هزینه درخواستی برای اقامت در این مکان نیز با توجه به امکانات موجود مناسب است. 

معرفی هتل ریگارد استانبول

هتل ریگارد استانبول می تواند یک هتل عالی برای اقامت در شهر استانبول در نظر گرفته شود. این هتل به دلیل ارائه امکانات رفاهی فوق العاده توانسته است مورد توجه بسیاری از توریست ها قرار گیرد. با حضور در این هتل تردیدی نیست که می توانید لحظات به یاد ماندنی را ثبت کنید. هتل ریگارد به عنوان یک هتل 4 ستاره در منطقه عثمان بی استانبول با داشتن امکانات بی نظیری چون:

  • رستوران
  • پارکینگ
  • اینترنت رایگان
  • اتاق های مجهز
  • سالن ورزشی

 توانسته آسایش و رفاه مهمانان خود را فراهم کند. تاکنون فیدبک های بسیار عالی در مورد این هتل ثبت شده است. اگر شما نیز قصد سفر به شهر استانبول را دارید می توانید با در اولویت قرار دادن این هتل لحظات به یاد ماندنی را تجربه کنید. کارمندان و کارکنان هتل در تلاش هستند که مهمانان نهایت رضایت را در اقامت در این مکان داشته باشید.

اقامت در هتل ریگارد

برای اقامت در هتل ریگارد می توانید اقدامات لازم را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری انجام دهید. رزرواسیون اینترنتی اتاق مورد نظر به شما این فرصت را می دهد که نگرانی تکمیل ظرفیت اتاق های هتل نباشید. هتل ریگارد توانسته است با داشتن موقعیت جغرافیایی مطلوب و البته امکانات عالی در مقایسه با بسیاری از هتل های موجود در شهر استانبول از توجه بالایی برخوردار شود. اقامت در یک هتل شیک و باشکوه حق شما است، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه درخواستی برای اقامت در این هتل می توانید به وب سایت رسمی آن نیز مراجعه کنید. برای افرادی که قصد تمدید اتاق رزرو شده را دارند در صورتی که شرایط موجود فراهم باشد راهنمایی کاملی توسط پرسنل بخش پذیرش انجام خواهد شد. 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.