مطالب دسته بندی راهنمای هتل های استانبول

آشنایی با هتل کریستال استانبول ترکیه

هتل کریستال استانبول یک هتل 4 ستاره در میدان تکسیم شهر استانبول می باشد. وجود رستوان داخل سالن یکی از مهمترین امکانات هتل کریستال استانبول به شمار می

با هتل سانتا عثمان استانبول بیشتر آشنا شویم

هتل سانتا عثمان استانبول یکی از بهترین هتل های استانبول است. اگر می خواهید تجربه ای خوش از سفر داشته باشید در هتل سانتا عثمان استانبول اقامت کنید.

آشنایی با هتل بیوک کبان استانبول

هتل بیوک کبان استانبول از هتل های سه ستاره می باشد هتل بیوک کبان استانبول از امکانات رفاهی بسیار مناسبی برخودار است و دارای 132 اتاق می باشد.

معرفی مختصر هتل مردوی پرا استانبول

هتل مردوی پرا استانبول یکی از بهترین هتل های این شهر می باشد. برای رزرو هتل مردوی پرا استانبول می توانید از وب سایت رسمی این هتل اقدام کنید.

امکانات هتل آدا کاراکوی استانبول ترکیه

هتل آدا کاراکوی استانبول از بهترین مراکز اقامتی ترکیه می باشد. از امکانات هتل آدا کاراکوی استانبول می شود به اتاق های مجهز، خدمات حمل و نقل و ... اشار

بررسی اطلاعات کلی هتل اپل تری استانبول

هتل اپل تری استانبول یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های این شهر می باشد. خدمات ارائه شده در هتل اپل تری استانبول از کیفیت بالایی برخوردار می باشد

اقامتی بسیار بی نظیر در بلو هاوس هتل استانبول

بلو هاوس هتل استانبول از مشهورترین هتل های این شهر می باشد. شما نیز در سفر به این شهر، رزرو بلو هاوس هتل استانبول را در اولویت قرار دهید.

آشنایی با ویرون پارک هتل استانبول

ویرون پارک هتل استانبول یک هتل 4 ستاره می باشد. ویرون پارک هتل استانبول به دلیل داشتنموقعیت عالی مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است.

همه چیز درباره هتل سیهانگیر استانبول

هتل سیهانگیر استانبول از هتل های 3 ستاره و دارای امکانات متعددی است. هتل سیهانگیر استانبول دارای موقعیت مکانی خوبی بوده و در نزدیکی میدان تکسیم قرار د

اقامتی به یاد ماندنی در هتل گلدن کراون استانبول

هتل گلدن کراون استانبول یک هتل 4 ستاره ی باشکوه می باشد. برای اقامت در هتل گلدن کراون استانبول می توانید اقدامات لازم را به صورت آنلاین نهایی کنید.

تجربه به یاد ماندنی در هتل ریگارد استانبول

هتل ریگارد استانبول یک هتل 4 ستاره با امکانات عالی است. برای اقامت در هتل ریگارد استانبول می توانید اقدامات لازم را به صورت اینترنتی نهایی کنید.

اقامتی بسیار به یادماندنی در هتل پراپولیس استانبول

هتل پراپولیس استانبول یکی از زیباترین و باشکوه ترین هتل های این شهر می باشد. برای اقامت در هتل پراپولیس استانبول هم اکنون اقدام به رزرو نمایید.

معرفی هتل سانتا لوسیا استانبول

هتل سانتا لوسیا استانبول یک هتل 3 ستاره در مرکز استانبول است. هتل سانتا لوسیا استانبول از نظر موقعیت مکانی یکی از بهترین هتل های این شهر به حساب می آی

بررسی مشخصات هتل آدا استانبول

هتل آدا استانبول یکی از محبوب ترین هتل های کشور ترکیه می باشد قیمت اقامت در هتل آدا استانبول با توجه به کیفیت امکانات محاسبه می شود.

قیمت هتل ورلد هریتیج استانبول

هتل ورلد هریتیج استانبول یکی از محبوب ترین هتل های این شهر توریستی می باشد از جمله امکانات هتل ورلد هریتیج استانبول می توان به سرویس اتاق اشاره کرد.

بررسی امکانات هتل سراگلیو استانبول

هتل سراگلیو استانبول از جمله هتل های 3 ستاره این شهر می باشد از جمله خدمات هتل سراگلیو استانبول می توان به کافی شاپ، ترانسفر فرودگاهی اشاره کرد.

معرفی هتل ویلا زوریخ در شهر استانبول

هتل ویلا زوریخ از بهترین هتل های شهر استانبول می باشد. برای رزرو اتاق مورد نظر خود در هتل ویلا زوریخ هم اکنون از همین وب سایت اقدام کنید.

معرفی و آشنایی با هتل اسلان استانبول

هتل اسلان استانبول از محبوب ترین هتل های این شهر می باشد. برای اقامت خود در هتل اسلان استانبول هم اکنون اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید.

آشنایی بیشتر با هتل رگنو استانبول

هتل رگنو استانبول ازجمله هتل های محبوب در بین گردشگران داخلی و خارجی این شهر است. امکانات هتل رگنو استانبول باعث تمایز آن با سایر هتلهای همانند خود می

معرفی و آشنایی با هتل اترنو استانبول

هتل اترنو استانبول از لوکس ترین هتل های این شهر می باشد. برای اقامت در هتل اترنو استانبول می توانید قبل از سفرتان رزرو لازم را انجام دهید.

آشنایی جزیی با هتل گالاتاپورت استانبول

هتل گالاتاپورت استانبول یکی از بهترین هتل های استانبول است. با اقامت در هتل گالاتاپورت استانبول یک تجربه ی بی نظیری را احساس خواهید کرد.

آشنایی با هتل پرمیست استانبول

هتل پرمیست استانبول از جمله هتل های محبوب و پرطرفدار در بین گردشگران است. هتل پرمیست استانبول از امکانات مناسبی برای میهمانان خود برخوردار می باشد.

اقامتی بسیار بی نظیر در هتل باسیلوس استانبول

هتل باسیلوس استانبول از دوس داشتنی ترین هتل های این شهر می باشد. دسترسی هتل باسیلوس استانبول به جاذبه های این شهر بسیار راحت خواهد بود.

معرفی و آشنایی با هتل تکسیم استار استانبول

هتل تکسیم استار استانبول یکی از محبوب ترنی هتل های این شهر می باشد. برای اقامت در هتل تکسیم استار استانبول می توانید قبل از سفرتان آن را رزرو کنید.

معرفی هتل اس تی رجیس استانبول

هتل اس تی رجیس استانبول از هتل های 5 ستاره با 118 اتاق در قلب استانبول است. هتل اس تی رجیس استانبول امکانات و خدمات بسیاری مناسبی برای اسکان دارد.

آشنایی با هتل گرند گلسوی استانبول

هتل گرند گلسوی استانبول یکی دیگر از هتل های محبوب 4 ستاره این شهر در کشور ترکیه به شمار می آید. هتل گرند گلسوی استانبول در مرکز قدیمی این شهر واقع شده

آشنایی با هتل زاگرب استانبول در کشور ترکیه

هتل زاگرب استانبول از جمله هتل های 4 ستاره که در منطقه آکسارای این شهر واقع شده است. هتل زاگرب استانبول از 58 اتاق با امکانات رفاهی مناسب برخوردار است

یک شب به یادماندنی در هتل کایا مادرید استانبول

این مقاله در ارتباط با معرفی هتل کایا مادرید استانبول می باشد. در این مقاله شما را با مهمترین امکانات و خدمات هتل کایا مادرید استانبول آشنا خواهیم کرد

با امکانات و خدمات هتل گرند اونال استانبول آشنا شوید

این مقاله درباره معرفی هتل گرند اونال استانبول می باشد. شما در اینجا می توانید به امکانات و خدمات ویژه هتل گرند اونال استانبول بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با هتل گرند هیلاریوم استانبول

هتل گرند هیلاریوم از جمله هتل های معروف شهر استانبول در کشور ترکیه است. هتل گرند هیلاریوم، هتلی 4 ستاره و در قسمت تاریخی و مرکزی شهر قرار گرفته است.

معرفی هتل لیماک اوراسیا استانبول

هتل لیماک اوراسیا استانبول از جمله هتل های 5 ستاره در استانبول است. هتل لیماک اوراسیا استانبول در منطقه کاواشیک در شهر استانبول قرار دارد.

بهترین زمان رزرو هتل دسیتی پورت استانبول

هتل دسیتی پورت استانبول از جمله هتل های 4 ستاره و لوکس استانبول می باشد گردشگران میتوانند با اقامت در هتل دسیتی پورت استانبول از بهترین خدمات بهره مند

امکانات و خدمات هتل سوریسو استانبول

هتل سوریسو استابنول است دارای بهترین امکانات می‌باشد که مسافر‌های بسیاری را جذب می‌کند برای دانستن این امکانات هتل سوریسو با ما همراه باشید.

آشنایی کامل با هتل آبلا استانبول

هتل آبلا استانبول از هتل های سه ستاره شهر استانبول می باشد. هتل آبلا استانبول از لحاظ موقعیت در شرایط خوبی قرار دارد و در منطقه تاریخی شهر قرار گرفته

معرفی هتل کوناک استانبول و مشخصات آن

هتل کوناک استانبول از هتل های 4 ستاره در استانبول است. هتل کوناک استانبول از نظر موقعیت مکانی 8 دقیقه با میدان تکسیم فاصله داشته و 117 اتاق مهمان دارد

امکانات و خدمات هتل کاسامیا استانبول

هتل کاسامیا استانبول از لوکس ترین و پرطرفدارترین هتل های این شهر می باشد از جمله خدمات هتل کاسامیا استانبول می توان به پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.

با هتل پرا رز استانبول آشنا شوید

در این مقاله به معرفی هتل پرا رز استانبول یکی بهترین هتل های استانبول خواهیم پرداخت. مشخصات هتل پرا رز استانبول نیز به طور مختصر آورده شده است.

معرفی و خدمات هتل ویندهام استانبول

هتل ویندهام استانبول یکی از هتل های 5 ستاره و 265 اتاق خوابه شهر استانبول است. هتل ویندهام استانبول دارای خدمات رفاهی و تفریحی زیادی بوده و بسیار مجلل

معرفی هتل اینترکنتیننتال استانبول

هتل اینترکنتیننتال استانبول از جمله هتل های 5 ستاره در این شهر است که 388 اتاق و امکانات بسیاری دارد. هتل اینترکنتیننتال استانبول دارای 20 طبقه می باش

معرفی بسیار مختصر هتل حیات استانبول

هتل حیات استانبول از لوکس ترین هتل های این شهر می باشد که از مهمترین مزیت های هتل حیات استانبول می توان به دسترسی آسان اشاره داشت.

اقامتی بی نظیر در هتل مارمارا استانبول

هتل مارمارا استانبول از زیباترین و شیک ترین هتل های این شهر می باشد. همچنین دسترسی به هتل مارمارا استانبول بسیار راحت و آسان خواهد بود.

آشنایی کامل با هتل آلیون تکسیم استانبول

هتل آلیون تکسیم استانبول یکی از بهترین هتل های سه ستاره شهر استانبول است، ما در این مطلب کمی بیشتر درباره هتل آلیون تکسیم استانبول صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های هتل گلدن پارک تکسیم چیست

هتل گلدن پارک تکسیم یک هتل چهار ستاره در استانبول ترکیه است. هتل گلدن پارک تکسیم دارای امکانات رفاهی خوبی است و به جاذبه های گردشگری نزدیک می باشد.

معرفی هتل دیوان تکسیم استانبول

هتل دیوان تکسیم استانبول از بهترین اقامتگاه های این شهر بوده و در اکثر ایام سال تمامی اتاق های هتل دیوان تکسیم استانبول پر می باش.

معرفی کامل هتل رادیسون بلو استانبول

هتل رادیسون بلو استانبول یکی از مشهورترین هتل های استانبول است، هتل رادیسون بلو استانبول پنج ستاره است و از امکانات خوبی برخوردار می باشد.

آشنایی با هتل الیت ورلد وان در شهر وان

هتل الیت ورلد وان یکی از مجهزترین هتل های شهر وان ترکیه به شمار می آید، ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره هتل الیت ورلد وان صحبت کنیم.

هتل بایوتل استانبول کجاست و چه ویژگی دارد؟

هتل بایوتل استانبول یک هتل 5 ستاره است که در نزدیکی محل تجاری وجود دارد. هتل بایوتل استانبول دارای اتاق های وی آی پی، اکونومیک می باشد.

آشنایی با امکانات هتل بیز جواهر استانبول

هتل بیز جواهر استانبول یک هتل چهار ستاره در شهر استانبول است، ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره هتل بیز جواهر استانبول صحبت کنیم.

معرفی خدمات هتل آیکون استانبول

هتل آیکون استانبول یکی از هتل های چهار ستاره شهر استانبول ترکیه است. هتل آیکون استانبول دارای خدمات رفاهی تفریحی فراوانی بوده و موقعیت جغرافیایی خوبیخرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.