با هتل رامادا استانبول بیشتر آشنا شویم

هتل رامادا استانبول یکی از زیباترین هتل های مجلل و 4 ستاره شهر استانبول است که با امکانات متعدد رفاهی، استخر و اسپا، رستوران و بار و بسیاری امکانات دیگر توانسته حسابی در صنعت گردشگری ترکیه و بین گردشگران محبوب شود. اگر برنامه سفر به ترکیه و یا تور استانبول را دارید بد نسیت که پیش از انتخاب هتل کمی با این هتل زیبا آشنا شوید.

نگاهی به هتل رامادا استانبول 

هتل رامادا یکی از هتل های استانبول است که از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار بوده و البته بسیار مجلل و لوکس است. این هتل زیبا تنها 5 دقیقه با مشهور ترین جاذبه استانبول یعنی میدان تکسیم فاصله داشته و البته تمامی امکانات هتل های لوکس دنیا را دارد.

خوب است بدانید که هتل رامادا به ایستگاه متروی میدان تکسیم بسیار نزدیک است. در نتیجه شما برای رفت و آمد به قسمت های مهم شهر نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت نداشته و به راحتی می توانید به تمامی جاذبه های استانبول رفته و هزینه حمل و نقل خود را کاهش بدهید.

امکانات رفاهی هتل رامادا  

هتل رامادا در استانبول با آخرین استاندارد های جهانی ساخته شده و تمامی اتاق ها و لابی هتل دارای اینترنت وای فای است. همچنین رامادا دارای استخر رو باز، باشگاه بدنسازی و ورزش، امکانات ماساژ و اسپا است. این هتل زیبا تقریبا با سبکی مدرن طراحی شده و دکوراسیون اتاق ها و لابی اش بسیار شیک و دیدنی است. همچنین منوی رستوران علاوه بر غذاها و نوشیدنی های بین المللی، غذاها و نوشیدنی های ترکی را هم ارائه می دهد که این مهم می تواند برای بسیاری از گردشگران مزیتی خاص باشد.

اتاق های هتل رامادا استانبول

هتل رامادا استانبول در سال 2008 تاسیس شد و به عنوان یکی از هتل های 4 ستاره امکانات فوق العاده ای را به گردشگران ارائه می دهد. اما شهرت رامادا تنها به دلیل امکانات فوق العاده اش نیست، بلکه این هتل زیبا با آخرین استاندارد های روز بنا شده و اتاق هایی بسیار شیک و زیبا دارد.

هتل رامادا استانبول 101 اتاق در یازده طبقه دارد که همه اتاق ها به سیستم تهویه هوا، اینترنت وای فای، سرویس بهداشتی و وای فای مجهز هستند. خوب است بدانید که هتل رامادا مجهز به 5 نوع اتاق مختلف است که شامل اتاق های کینگ، کینگ سوپریور، تویین استاندارد و سوییت می شود.

اتاق کینگ استاندارد تقریبا 20 متر مربع است و در طبقات بالای هتل واقع شده که چشم اندازی فوق العاده به تمام استانبول دارد. اتاق کینگ سوپریور نیز علاوه بر تمامی امکانات مجهز به مبلمان است و 25 متر مربع فضا دارد.

اتاق توبین استاندارد، همچون دیگر اتاق های تویین دو تخت جدا از هم داشته و 20 متر مربع فضا دارد. در نهایت سوییت های هتل رامادا استانبول به عنوان گران ترین اتاق های هتل 35 متر فضا دارند که علاوه بر تخت دو نفره بزرگ، در اخرین طبقه هتل واقع شده و بهترین چشم انداز را به استانبول دارند.

موقعیت شهری و دسترسی های هتل رامادا

همانطور که پیشتر گفتیم این هتل رامادا استانبول از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است و تنها 5 دقیقه با میدان تکسیم و مترو فاصله دارد. بر همین اساس در آخرین قسمت می خواهیم فاصله این هتل تا بعضی از قسمت های مهم شهر را بگوییم تا پیش از سفر استانبول به راحتی بتوانید برای محل اسکان خود در این سفر برنامه ریزی کنید.

اول از همه خوب است بدانید که هتل رامادا استانبول 31 کیلومتر با فرودگاه صبیحا گوکچن و البته فرودگاه استانبول فاصله دارد. همچنین شما بعد از رسیدن به میدان تکسیم فقط 200 متر با خیابان استقلال فاصله دارد که به راحتی می توانید با یک تیر چند نشان زده و از همین فاصله نزدیک مهم ترین جاذبه های شهر را ببنید. همچنین فاصله هتل شما با معروف ترین برج های شهر هم زیاد نیست. رامادا با برج میدن نزدیک به 3 کیلومتر، با برج گالاتا 2 کیلومترو با برج ساعت دولما باغچه یک کیلومتر فاصله دارد.

در نهایت امیدواریم از این سفر بی نهایت لذت برده و در هتل رامادا استانبول اقامت خوبی را تجربه کنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.