بهترین زمان رزرو هتل الیزیوم استانبول

هتل الیزیوم استانبول یکی از بهترین و بی نظیرترین هتل های این شهر می باشد که در قلب شهر استانبول واقع شده است و با داشتن فاصله در حدود 600 متری از میدان تکسیم توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید یکی از بهترین اتاق های این هتل را در سفر به استانبول رزرو کنید.

هتل الیزیوم استانبول

آیا شما نیز به دنبال رزرو یکی از بهترین اتاق های هتل الیزیوم استانبول هستید؟ آیا می دانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای رزرو هتل الیزیوم استانبول چه زمانی می باشد؟ از شما دعوت می نماییم که مقاله پیش روی خود همراهی کرده و از این طریق بهترین اطلاعات را به دست آورید.

هتل الیزیوم شهر استانبول یکی از شیک ترین و زیباترین هتل های این شهر می باشد که امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال رزرو این هتل هستند تا از این طریق بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان آورند. الیزیوم یکی از هتل های 5 ستاره استانبول می باشد که این امر نشان می دهد که این هتل از بهترین و بی نظیرترین امکانات و خدمات برخوردار باشد. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد دسترسی به هتل الیزیوم شهر استانبول و امکانات این هتل توضیحات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم.

دسترسی به هتل الیزیوم شهر استانبول

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که سبب شده است تا بسیاری از گردشگران و توریست ها رزرو هتل الیزیوم استانبول را در اولویت های خود قرار دهند، دسترسی بسیار راحت این هتل می باشد. توجه داشته باشید که این هتل در چند صد متری از میدان تکسیم واقع شده است و از این طریق گردشگران می توانند دسترسی بسیار راحت تری را به سمت این هتل داشته باشند. شما نیز می توانید با سفر خود به این میدان به راحت دسترسی لازم را به هتل مذکور داشته باشید. فاصله این هتل از فرودگاه صبیحه گوکچن در حدود 41 کیلومتر و فاصله آن تا فرودگاه آتاتورک نیز در حدود 20 کیلومتر می باشد که این امر نیز از دیگر نقاط قوت این هتل می باشد.

تعداد اتاق های هتل الیزیوم شهر استانبول

توجه داشته باشید که هتل الیزیوم استانبول از 130 سوئیت، 68 اتاق مدرن و دو پنت هاوس تشکیل شده است و گردشگران و توریست ها می توانند یکی از بهترین و بی نظیرترین اتاق را از این هتل رزرو کرده و یکی از به یادماندنی ترین اقامت ها را داشته باشد. توجه داشته باشید که دسترسی هتل مذکور به مراکز خرید و بهترین رستوران های این شهر سبب شده است تا بسیاری از گردشگران نیز علاقه مندی بسیار زیادی برای اقامت در این هتل از خود نشان می دهند. شما نیز می توانید در سفرتان به این شهر، با توجه به بودجه در اختیار خود، یکی از بهترین و شیک ترین اتاق را از هتل الیزیوم شهر استانبول انتخاب کرده و آن را حتما قبل از سفرتان رزرو کنید چرا که این هتل در بسیاری از روزهای سال مملو از گردشگر و مسافر می باشد و اگر دوست دارید بهترین اتاق را رزرو کنید بایستی از چند وقت اقدام لازم را انجام دهید.

امکانات و خدمات ارائه شده در هتل الیزیوم استانبول 

از دیگر مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که می تواند توجه بسیاری از گردشگران را به سوی رزرو هتل الیزیوم استانبول جذب کند، امکانات و خدمات ارائه شده در این هتل می باشد. از مهمترین و بارزترین امکانات و خدمات ارائه شده در این هتل می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-         صندوق امانات

-         خشکشویی

-          ترانسفر فرودگاهی

خدمات تهیه بلیت، پذیرش 24 ساعته، کتابخانه، خدمات تبدیل ارز، سالن جلسه، سونا بخار، تهویه مطبوع، اتاق نشیمن در اتاق، داشتن عایق صدا، اینترنت بیسیم و ورود حیوانات ممنوع نیز از دیگر مهمترین و اصلی ترین امکانات و خدمات ارائه شده در هتل الیزیوم شهر استانبول می باشد. 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.